Notice: Error: Table './acipazar_herbaloji/oc_customer_online' is marked as crashed and should be repaired
Error No: 145
DELETE FROM `oc_customer_online` WHERE date_added < '2023-12-10 03:58:06' in /home/acipazar/herbaloji.com/system/library/db/mysqli.php on line 41Notice: Error: Table './acipazar_herbaloji/oc_customer_online' is marked as crashed and should be repaired
Error No: 145
REPLACE INTO `oc_customer_online` SET `ip` = '18.206.48.243', `customer_id` = '0', `url` = 'http://herbaloji.com/teslimat-bilgileri', `referer` = '', `date_added` = '2023-12-10 04:58:06' in /home/acipazar/herbaloji.com/system/library/db/mysqli.php on line 41 Teslimat Bilgileri

Teslimat Bilgileri

Siparişleriniz, banka onayı alındıktan sonra 3 iş günü (Pazartesi-Cumartesi) içerisinde kargoya teslim edilir. Teslimat adresinin sonkullanici.com'a (Keçiören Ankara )uzaklığına göre kargo şirketi (tamini olarak) 1-3 gün içerisinde siparişinizi size ulaştıracaktır.

Tarafımızdan kaynaklanan bir aksilik olması halinde ise size üyelik bilgilerinizden yola çıkılarak haber verilecektir. Bu yüzden üyelik bilgilerinizin eksiksiz ve doğru olması önemlidir. Bayram ve tatil günlerinde teslimat yapılmamaktadır.

Satın aldığınız ürünler bir teyit e-posta'sı ile tarafınıza bildirilecektir. Seçtiğiniz ürünlerden herhangi birinin stokta mevcut olmaması  (istisnai bir durum) durumunda konu ile ilgili sizinle irtibata geçilip, ücret iadesi, sonradan gönderim vs. kararınıza göre işlem takip edilecektir.